| BosulLuci a întrebat:

Salut eu sunt Luci imi puteti spune cum descarc new metin3 direct? imi puteti face voi un cont pe new metin3 va rog frumos si apoi sa imi ziceti cum il pot descarca? ca am incercat sa dau pe siteu-ul new metin3 am apasat dowload si nu imi apare nimic va implor frumos faceti-mi cont pe new metin3 va implor frumos si spuneti-mi cum il pot descarca usor va implor foarte frumos... spuneti-mi va rog

1 răspuns:
| cristy_5010 a răspuns:

Pai nu il poti descarca direct...si daca te uiti mai jos iti scrie ca trebuie sa descarcii.NET Framework 4.0 SI AI ACOLO LINKU DESCARCI ACEST PROGRAM SI NORMAL AR TREBUII SA ITI MEARGA... FUNDA big grin