| dragon40 a întrebat:

Cum descarc metin2GX ca pa sait dau dowload si imi apare o pagina cu mega-upload, dar sus in dreapta numai apare codul ala casa pot sa-l descarc, stiti alt mod sa descarc meti2GX servar 2 daca stiti puteti sa-mi spuneti si prin mesinger aidiul meu este audiiboca

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai scrii codul acolo sus si dai download... acpoi nu dai premium downloader ca te scoate cu moneylaughing dai ala de jos dar trebuie sa ashtepti patruzeci si ceva de secunde dar e mai bine oke hai hai succesc si mersi da fundisa si vezi ca merge

6 răspunsuri:
| dragon40 explică:

Ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar mie numi mere metinul GX si am facut ca la carte ce draq... granny2dll

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce lv ai mah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nst frate ca nici mie nu-mi merge si am facut tot ce trebuie.nu pot sal instalez

| chirigiu a răspuns:

Trebuie sa-ti faci cont eu am descarcat metin2 si mi-am facut mai intai cont da era pe idu lu tati

| robalex007 a răspuns:

Scrie dawload metin 2 gx