| WeAreSmart a întrebat:

Explicati-mi va rog notiuni din CS ca:
admin, slay, panda etc.
Nu ii inteleg pe cei din Chat! joc foarte bine, sunt mereu printre peimii dar toate cuvintele astea nu le cunosc!
DAU FUNDA la cele mai multe notiuni explicate!

1 răspuns:
| modjolica a răspuns:

Admin-un player care te poate da afara pe pe server, te poate bana(nu ai acces la server pentru o anumita perioada, uneori nu mai ai voie niciodata)slay-te da afara pe pe server(doar adminu poate face asta)panda-cand unul sau mai multi playeri(jucatori)stau si asteapta in locuri ferite pe adversari si nu se plimba, cand face poze-unui player care cred ceilalti ca e codat(are hack, doar adminul din nou poate face asta)