| Emmett a întrebat:

Salut, fanilor de pe Club Penguin! Pe 16 aprilie apare un nou pin si pe 17 aprilie apare o noua petrecere "Puffle Park" infiintata de capitanul Rockhooper care aduce pe insula Club Penguin noi puffles(puffle caine si pisica)! Noii puffles vor putea fi cumparati doar de membri. S-a schimbat catalogul de haine si pentru iglu. :)

- pentru voi:
Club Penguin Team


www.clubpenguin.com

5 răspunsuri:
| Emmett explică:

Un hack pentru voi pentru membership este club penguin membership generator... Nu sunt sigur daca merge, dar merita incercat. Mai este un mic ''hack''...
1) un mail pe care nu ai facut cont pentru club penguin
2) un cont pe acel mail
3)peste 2 saptamani vei primi un cod de membru pentru 7 zile

-pentru voi:
Club Penguin Team
www.clubpenguin.com

| Emmett explică:

Hey, TPU! Daca vreti coduri pentru membership va dau cu mare placere, dar sa stiti ca nu puteti folosi de mai multe ori un cod care a fost deja folosit! Am doua coduri pentru membership folosite pentru 7 zile. Cine doreste sa m-a contacteze pe gmail-ul meu: rex. loker11@gmail.com va avea ''onoarea'' de a primi unul dintre coduri!happy

| Emmett explică (pentru Emmett):

WOW! Am 4 coduri care pot fi ale tale! Contacteza-ma pe cele doua gmail-uri si am sa ti le dau!

| Emmett explică:

WOW! surprise Cea mai smechera oferta din lume e la picioarele tale! cool Contacteaza-ma pe gmail-ul meu iobbykid1@gmail.com si OFERTA E A TA! Nu e o gluma! thumbs up Trebuie sa-mi dai contul tau de pe club penguin si gata! O sa te faci peste cateva zile MEMBRU! Serios? Exact, ai auzit bine! raised eyebrows Astept mesaj! happy

| Emmett explică (pentru Emmett):

Boom! Un cod de membru vine acum! Contacteaza-ma gmail si vom vorbi!

Întrebări similare