| OvisOvidiu a întrebat:

Salut.
Folosesc un laptop pentru jocuri cu procesor Intel core i3 -2330M 2.2ghz si 4 gb ram.
am doua placi video una integrata si una radeon hd 7470M Direct x 11
Si joc 3 jocuri pe el assassins creed 2, brotherhood si revelations ..care la setari maxime cam merg subrede...iar daca le dau pe low merge ok...
Am instalat assassins creed 3 care nu il rulez la setari maxime dar ruleza la normal tot si rezolutia maxima si merge ca uns..nu inteleg de ce alea trei nu merg si AC3 care are grafica mai avansata ca alea nu am problema cu el.
Dau funda aluia care ma lamureste.

1 răspuns:
| heheheheheheheheheheheheheh a răspuns:

E mai bine optimizat ac3 decat celelalte cum e gta iv de exemplu e optimizat prost,