| alexpahar a întrebat:

Pot sa joc pe un laptop Acer Aspire E1-531G-B9604G50Mnks cu un Procesor Intel Pentium B960 2.2GHz,2MB L3 cache, 500GB HDD cu placa video Nvidia GeForce 710M 2GB si cu Windows 7 Ultimate Assassins Creed(1, 2,3,brotherhood,revelations)?

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Poti juca Assassins Creed 1, 2, 3 brotherhood, revelations, dar cu setarile urmatoare:
Assassins Creed 1 cu setari mari, si celelalte cu setari minime sau medii. FUNDA?

1 răspuns:
| anonimguy3 a răspuns:

Mai nimic dupa ani 2012.