| Cristi112 a întrebat:

Salut gameri! Voi nu ati observat ca de cateva luni pe toate site-urile(eMAG, m edia, galaxy, altex) scria ca gta 5 pe pc va fi lansat pe 27 ianuarie 2015, si astazi cand intru sa vad ce mai este cu jocu apare ca jocul va fi lansat pe 24 martie 2015. Ce pot sa inteleg din asta? Chiar nimeni nu a mai sesizat asta? voi ce credeti apare maine sau pe 24 martie?

3 răspunsuri:
| UnicornsAreLove a răspuns:

Salut si tie.Eu am mai auzit un zvon cum ca se amana pana in februarie deci tot ce e posibil. Putem doar sa asteptam.

| Cristi112 explică (pentru UnicornsAreLove):

Toate Call of Duty-urile terminate, asemenea Battlefield si muuulte multe altele deci nu mai stiu ce sa mai joc si astept cu nerabdare gta-ul asta care se lasa astetat laughing

| SiLaS a răspuns:

L-au amanat a 3-a oara...