| Mihaila_Bogdan-Iulian_1997 a întrebat:

Salut, generatoarele online pentru bani, cash etc funcționează? Adică am incercat de cateva ori, dar mă pune să trimit SMS la nu știu ce număr că să se deblocheze. Pe YouTube văd că merge, dar ăia sunt din alte țări.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Functioneaza... pentru ei, ca sunt multi fraieri care dau sms uri.

| TheDrPanda a răspuns:

Uite, eu folosesc Clixsense cu incredere, aici poti sa te inregistrezi si tu: https://csl.ink/3IGn
Este un site bun, fara tepe iar eu imi strang banii de buzunar destul de repede din completarea unor taskuri prin cateva clickuri. la inceput merge putin mai greu insa dupa ce prinzi spilul sa stii ca este chiar satisfacator sa stai acasa in pat si sa lucrezi totodata, sper ca te-am ajutat happy