| codita96 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cateva metode de a face bani online care cu adevarat functioneaza! Tin sa mentionez ca am 16 jumate!

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Aşa ceva nu există! E o mare cacealma!

| anonim_4396 a răspuns (pentru onasis1961):

Http://www.fandealer.net? ref=6bep587h4jokccgsgg8o0gggc84wc8kscwoo80k844088wccs4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.fandealer.net? ref=6bep587h4jokccgsgg8o0gggc84wc8kscwoo80k844088wccs4 eu fac in jur de 10 euro pe luna nu e mult dar se aduna tot ce trebuie sa faci e sa dai like pe facebook sau g+ pe googlen (daca ai cont) sau sa vizualizezi videoclipuri pe youtube plateste 2 centi la reclama site.ul este in germana dar daca te loghezi vei gasi in colt dreapta steagul SUA si cel al Germaniei da clik pe steagul SUA si va scrie in engleza :) mentionezi ca pentru a retrage banii trebuie sa ai minim 10 euro si iti trebuie cont paypal