| KLLO a întrebat:

Salut guys, vreau sa mut si eu un joc, sa -l salvez pe un stick usb si vreau sa va intreb daca pot gen sa copiez folderul unde s-a instalat jocul direct in stick, adica fara installer deoarece sunt niste pasi mai complicati petru instalarea jocului si vreau sa-mi fie mai usor, sa copiez folderul deja instalat in PC. Am facut multe modificari la jocul ala si mi-e greu sa o iau de la capat cu o noua instalare.

Răspuns Câştigător
| dinaprilie a răspuns:

Salut, nu prea se poate in zilele noastre pentru ca un joc isi baga fisierele prin multe directoare de care nu prea se stie.