| Daniel_Andrei_1976 a întrebat:

Salut iar probleme cu calc. tocmai ce am schimbat windows-ul dar uneori mi se blocheaza pagina si apare aceasta fereastra mica ce inseamna si cum pot scapa de ea [ ATENTIE PLUGIN INACTIV] Shockwave flash poate fi ocupat sau poate aincetat sa mai functioneze. Puteti opri plugi-ul acum, sau pouteti continua pentru avedea daca pluggin-ul se va finaliza continua opreste pluginul

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Instaleaza : Adobe Flash Player! Bafta!

| DarthNiger a răspuns:

Salut mai intai dai pe a opri pluginul, dai refresh la pagina. Daca vrei sa iti mearga mereu incearca sa iti descarci versiune noua pentru Shockwave, succes!