| aditzache123456 a întrebat:

Salut iar TPU! De data asta vreau sa-mi dati si mie un site de crafting minecraft ( stiti voi sa arate cum se crafteaza orce ) dar siteu sa fie mereu updatat cand apare o noua versiune de minecraft. PS:daca e si in romana situl e perfect =]. Raspunsul cel mai rapid cu un site bun are FUNDAA!

4 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună, în Română nu se poate dar nu înţeleg de ce vreţi voi să fi-ţi primii care află totul, aveţi timp şi pe lângă asta încearcă warkraft e mult mai fain.
O zi bună!

| aditzache123456 explică (pentru Brâncuşi):

Am zis ca daca e optional sa fie situl in romana poate sa fie si englez -.-

| Brâncuşi a răspuns (pentru aditzache123456):

A, o să fac tot posibilul să te ajut, dar la ce folos, dacă afli e mai bine sau cum? N-am nimic cu tine doar cu jocurile sunt total supărat, în fine fiecare persoană cu gusturile sale.

| CryMy1 a răspuns:

Http://www.minecraftwiki.net/wiki/Crafting

Aici gasesti TOT, garantat.
Se da update la fiecare versiune. :)
Funda? :D