| anonim_4396 a întrebat:

Ieri ma jucam GTA San Andreas. Am inceput de la misiunile alea in care trebuie sa jefuiesti 2 banci. Am ajuns in San Fiero la Zero in misiunea in care trebuie sa impusti niste avioane cu un mini-gun. Dupa ce am terminat misiunea mi s-a blocat jocul si mi s-a inchis. De acolo de unde am inceput pana la avioane nu am salvat misiunile.
Cum le pot recupera?
FUNDA!

1 răspuns:
| Danielgrad a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=r94a-U9iOvs aici ai un video unde iti arata cum sa iti pui hack pentru a termina toate misiunile... in descrierea videoului ai si linkul