| xNarcis24 a întrebat:

Salut, ieri mi-au fost luați 134, 99 ron de pe card de către Comerciantul GOOGLE*Google Play Ap
Locația fiind GOOGLE*Google Play Ap, g.co /helppay#, GB
Are cinvea vreo idee unde sau dus acești bani in ce aplicație, joc si cum ii pot recupera?
Daca n-am postat întrebarea in topicul corespunzător rog sa fie mutată de catre un moderator...Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Ai putea încerca să raportezi la google tranzacția și să le spui că a fost alt cineva care a cumpărat sau că ai cumpărat accidental. După câte știu, helppay.gb înseamnă că a fost cumpărat ceva chiar de pe play store. Mai multe informații despre ce poți să faci găsești aici: https://support.google.com/googleplay/answer/2851610?hl=ro

| marinaru777 a răspuns:

Mergi la banca mie mi au luat de pe un site certautopay practic aia nu aveai nimic pe site de vanzare.Am anuntat banca si au blocat cardul s-a identificat suma din cont si s-a emis alt card. Doar cu banca poti rezolva.