| Teodor239 a întrebat:

Salut, ieri stateam pe laptop si ma uitam la un film. Dupa ce s-a terminat filmul, am vrut sa ma joc World of tanks. Am intrat in joc si mi s-a inchis laptopul, am facut asta de 3 ori si s-a inchis de fiecare data. L-am lasat 15 minute si am incercat iar si nu s-a mai stins. Precizez faptul ca ma joc acest joc de cand a aparut pe acest laptop si ca nu se inchidea decat cand intram in el, puteam sa fac orice altceva. Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Ia vezi, se poate sa fie hardul sau supraincalzirea

| paulica69plastureinpeni a răspuns:

Ti se arde placa video glhf

| Rzv_Florin_2001 a răspuns:

Incearca sa cureti pasta termica de la Procesor(Motiv Supra incalzire ) si Placa Video! Am avut si eu aceeasi problema si asa am rezolvat-o. Sper sa te ajute raspunsul meu!