| MyShadow a întrebat:

Ma uitam ieri la un film si mi s-a stins laptopul, fara sa-i fac nimic. Am asteptat putin si l-am pornit din nou, nici nu a aparut imaginea ca am auzit vocea actorilor. Dupa asta a mai mers 10 minute filmul si s-a oprit, am intrat pe alt site si s-a stins din nou. Ce are? Ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Laptopul tau s-a supraincalzit, adica s-a incalzit ..si s-a stins.
si mie mi-a facut asa si mi s-a stricat.
si dupa l-am vandut pe piese.
mai bine nu-l mai folosi, si du-te cu el la un service.
si zici ca ti se supra incalzeste, si se stinge.
si ei o sa-l curete sau o sa-i baga pasta termoconductoare pentru procesor.

| AlexDynamo1996 a răspuns:

Cipsetul placi video e fortat prea tare/sau/ poate ai ramas fara baterielaughing
vezi daca e sa il duci la garantie sau daca nu... nu stiu