| Danciu_Iustin_1994 a întrebat:

Salut, ieri un prieten de-al tatalui meu m-a intrebat daca pot sa piratezi jocuri pe consola, iar eu inca nu am facut asta si nici nu stiu daca merge, deci merge sa piratezi jocuri? Si am auzit ca, consola trebuie sa fie modata

1 răspuns:
| Aiemgad a răspuns:

Da, poti, dar trebuie sa iti modezi consola. Dar dupa nu o sa mai poti juca online nici jocurile cumparate. Daca vrei sa joci doar single-player si iti plac mai mult jocurile cu poveste, merita.