| StReEtDaNcEaNa a întrebat:

Imi dati si mie un site de unde pot sa imi descarc jocuri pentru android?(fara bani)
Va multumesc, dau funda! tongue

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

In acest caz doar de pe pc si le transferi cu cablu de date.Vezi aici:https://play.google.com/store/apps/details?id=de.androidmag.app&hl=ro

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din telefon.De pe Magazin Play.Sunt si gratuite si cu plata.

| StReEtDaNcEaNa explică (pentru darrio2007):

Da,dar nu am internet. sad

| StReEtDaNcEaNa explică (pentru darrio2007):

Dar cum sa descarc?
Zice ca nu am niciun dispozitiv.

| darrio2007 a răspuns (pentru StReEtDaNcEaNa):

Ti-ai inregistrat telefonul? dispozitivul

| StReEtDaNcEaNa explică (pentru darrio2007):

Cum sa-l inregistrez?

| darrio2007 a răspuns (pentru StReEtDaNcEaNa):

In acest caz doar de pe pc si le transferi cu cablu de date.Vezi aici:https://play.google.com/store/apps/details?id=de.androidmag.app&hl=ro

| Jenielena a răspuns:

Poţi descărca jocuri pentru android de pe Google Play, gratis.