| simaalex98 a întrebat:

Imi poate da cineva Force OP pentru Minecraft 1.6.4? Gasesc doar cu bani.

2 răspunsuri:
| GeorgianLasVegas a răspuns:

Ia de aici http://www.youtube.com/watch?v=X_koQt68qXs downloadezi unul dintre link-uri preferabil Link 1 :) downloadezi si dupa il instalezi. :) Dupa aceea intri in el iti scrii un Nume de exemplu "adytza" si dai play :) se instaleaza automat folderul si toate cele :)
Sper ca te-am ajutat!
Funda?! :)

| simaalex98 explică (pentru GeorgianLasVegas):

Minecraft am cont premium, dar eu vreau Force OP, nu minecraft.