| tpu_6351 a întrebat:

Imi poate da cineva o copie a tuturor fisierelor din windows xp professional(backup).
Am avut un virus care mi-a sters ogramada de fisiere din calculator si acum fiindca nu le mai are windows nu mai merge.Acum am folosesc vista dar imi e dor de windows xp.Multe de jocuri care imi mergeau pe xp nu imi merg pe vista, asa ca, va rog, imi poate da cineva un backup?:l

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu se poate asa ceva. Trebuie sa-ti dea cineva un CD cu Windows XP Prof. si-l instalezi si gata.