| EduardGeorge2005 a întrebat:

Imi poate spune cineva cum pe serverele de cs 1.6. jailbreak unii fac asa de bine bhop, adica as vrea sa imi explicati cum se face. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| TheRealFantasy a răspuns:

Joaca pe un server de bhop/kreedz clasic si vei intelege. happy
Ai nevoie de exercitiu, nu iti poate explica cineva "fa lucrul x si y" si sa inveti instant, din proprie experienta nu prea merge asa.

Pune bind de "jump" pe rotita la mouse. Iti va lua ceva pana te obisnuiesti dar e aproape imposibil de pe space sa mentii bhop constant fara auto. (bind mwheelup +jump)

Ai putea sa iti faci un script de bhop, dar e cam nasol daca te prind adminii, ca iti iei ban permanent instant, e foarte vizibil. laughing

1 răspuns:
| RickyxD a răspuns:

Pui jumpul pe rotiță. Când vrei sa faci bunny hop trebuie sa :
Mergi tot înainte și sari, întorci capul spre dreapta dai și mouse-ul spre dreapta și invers. E foarte ușor! Nu îți băga scripturi că îți iei ban. happy Funda?