| Dobre_Alexandru_1989 a întrebat:

Imi poate spune cineva ce face mai exact untethered? (jailbreak iphone) Multumesc

Răspuns Câştigător
| EuAli a răspuns:

Unthetered inseamna ca nu trebuie sa faci jailbreak la fiecare pornire a telefonului

3 răspunsuri:
| EuAli a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=UW8jAeV3rqs&feature=related
Asta e pentru Iphone 4 ca nu ai zis ce Iphone ai. Uite inca ceva : http://www.youtube.com/watch?v=y0AOcEfss-U asta e pentru Iphone 4S. Daca nu ti-am ghicit Iphone-urile, asta e, mai cauti, ca nu ai zis ce versiune de Iphone ai.

| Dobre_Alexandru_1989 explică:

Cu tot respectul, am intrebat ce face? nu cum se face. happy

| Dobre_Alexandru_1989 explică (pentru EuAli):

Merci.

| EuAli a răspuns (pentru Dobre_Alexandru_1989):

Unthetered inseamna ca nu trebuie sa faci jailbreak la fiecare pornire a telefonului