| Stalker246 a întrebat:

Imi puteti da si mie niste jocuri online multiplayer (cu alti jucatori)?
Caut genuri Shooter (De downloadat) Si racing ( De downloadat), dar caut si jocuri de tip OurWorld sau Transformice (online multiplayers). Va rog sa imi dati multe jocuri pentru ca vreau sa incerc si ceva diferit. Pana acum am jucat si MicroVolts (Inca mai joc si am level 31). Dau fundita si vot celui mai bun raspuns! big grin

2 răspunsuri:
| raresito a răspuns:

War Inc e un FPS si e Free2Play pe Steamwinking

| PlayWithFire a răspuns:

Si eu tot caut de atata timp ca acestea care le stiu m-am saturat de ele asa ca sper ca ai de ales de aici
1. Wolfteam (shooter si putin SF dar e super fain
2.Combat Arms(FPS, shooter, si e realist)
3.Cros Fire, A.V.A, Counter-Stike (astea se aseamana foarte mult tot shooter)
4.Call of Duty 2, Call of Duty 4 (super faine, cele mai realiste jocuri, dar trebuie folosit cu programul Gameranger care trebuie downloadat)
5. Operation 7(tot shooter)
6.Need for Speed World(este doar multiplayer, si dupa nume normal ca e racing

si mai sunt cateva care sunt faine dar nu ma tenteaza poate iti plac tie "Gunz" "CrimrCraft"