| XxPlayeRxX007 a întrebat:

Salut imi puteti da un hack pentru SA:MP pentru Money. Multumesc! Funda pentru cel mai bun raspuns tonguehappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,stiu,cum sa-ti spun,era plin de virusi.Un hack nu se sterge din greseala. Voiam doar sa te ajut, si doar spui asta pentru ca te simti cam prost cand afli ca nu exista astfel de programe.Te dai mai destept ca vezi pe net pe YT toate prostiile? Sunt prostii alea, sunt niste facaturi, Keylogger, Fake!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,hack pentru SA:MP money nu exista, si nici nu va exista.SA:MP este o conexiune ONline.Nu este folosit de catre IP-ul tau. Vreau sa spun ca nu poate fi Hackuit de tine.

| XxPlayeRxX007 explică (pentru anonim_4396):

Hmm, eu zic ca da, am mai avut Hack Money dar l-am sters din greseala phbbbbt

| anonim_4396 a răspuns (pentru XxPlayeRxX007):

Da,stiu,cum sa-ti spun,era plin de virusi.Un hack nu se sterge din greseala. Voiam doar sa te ajut, si doar spui asta pentru ca te simti cam prost cand afli ca nu exista astfel de programe.Te dai mai destept ca vezi pe net pe YT toate prostiile? Sunt prostii alea, sunt niste facaturi, Keylogger, Fake!