| iGoxi a întrebat:

Imi puteti da va rog frumos un link de downloand pentru CS GO in afara de STEAM sau alte siteuri unde costa bani!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| RK0 a răspuns:

Da se poate lua de pe multe siteuri dar daca nu i original, adica cu steam nu te poti juca online si merge doar cu botii.Mai bine il iei de pe steam.

| iGoxi explică (pentru RK0):

Un prieten de-al meu nu il are de pe steam si ii merge... happy Doar ca mie nu-mi merge site-ul de unde mi-a spus sa-l iau

| iGoxi explică (pentru RK0):

L-am cumparat! happy

4 răspunsuri:
| RK0 a răspuns:

Daca i merge fara steam imseamna ca se joaca pe servere crackuite, care is mai putine.Imi poti da siteul sa vad?