| dikaaa a întrebat:

Imi puteti face si mie o lista cu jocuri gen survival in care trebuie sa te lupti,sa faci rost de mancare etc, pentru urmatoarele cerinte de sitem: Procesor dual core 2.5 ghz, 4gb ram, placa video incorporata 64 mb.
Va rog dar nu vreau minecraft!
Ms funda

3 răspunsuri:
| DarkAndDreary a răspuns:

Wow...cu placa video de 64MB nu cred c-o sa-ti mearga niciunul.

| Cipri99 a răspuns:

Pai sunt 7 days to die, este cu zombie ziua nu prea sunt activi si noaptea pot fugii si vin dupa tine gasesti tot felul de arme trebuie sa gasesti apa mancare, iti faci casa construiesti are cam acelasi engine ca la minecraft de crafting.
Sau mai este The Forest nu l-am jucat niciodata dar este inca in alpha din cate stiu si construiesti trebuie sa ai apa, mancare etc.

| dikaaa explică (pentru Cipri99):

7days to die este o prostie laughing
The forest nu cred ca imi merge