| userul7200 a întrebat:

Salut, imi puteti povesti cate ceva despre League of Legends mai pe scurt?

Răspuns Câştigător
| υѕєяηαмє a răspuns:

League of Legends are o gamă din ce în ce mai largă de campioni, fiecare cu un design şi stil de joc unice.
Ca invocator, foloseşti o serie de instrumente care să-l ajute pe campionul tău pe câmpul de luptă. Runele, măiestriile şi vrăjile de invocator îţi permit să îţi personalizezi campionul, pentru a se potrivi cât mai bine stilului tău de joc.

| Ineys a răspuns (pentru υѕєяηαмє):

Cred ca l-ai bagat mai rau in ceata. laughing

| υѕєяηαмє a răspuns (pentru Ineys):

big grin laughing)

4 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Este un joc online, multiplayer, cu 2 echipe adverse, care se bat pentru a cucerii teritoriul advers. Mai pe scurt, un fel de counter-strike dar unde ai nevoie de ceva mai multa tactica si gandire. Cauta un review pe youtube sau un gameplay, sau un firstlook si-o sa te lamuresti mai bine, in scris e cam greu de explicat.