| steffz1 a întrebat:

Salut, imi puteti recomanda niste jocuri de preferat multyplayer si sa fie populate, jocuri care sa imi mearga pe pc-ul AMD A4-5300 Radeon 3.4 ghz, cu 4GB RAM si placa video nVidia GeForce GT 740 64bit. Jocurile sa fie faine, ceva gen Fifa World, Csgo... etc. Fara jocuri care costa bani si fara metin2, samp, cs 1.6, minecraft... etc.

1 răspuns:
| paulwalkerfan a răspuns:

Cod modern warfare 1 2 3 multipleyer, nfs world multipleyer, tdu 2 multypleyer, fifa 15..etc! Funda?