| remirazvan a întrebat:

Salut imi puteti recomanda niste jocuri pentru pc meu?
Intel i3 2120 3, 3
Ram 4 GB
Ati HD 6850

Cat mai multe Multumesc!

Răspuns Câştigător
| riker21 a răspuns:

Mafia 2, prototype 1/2, ghost recon future soldier, assasins creed, saints row the third, portal 2, call of duty modern warfare 2/3, blur, special ups the line, Transformers War For Cybertron, Battlefield 3, bullet run, Q.U.B.E., mass effect 2/3, Max payne3, bioshock,

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Street Fighter x Tekken, Modern Warfare 3, Assasin's Creed 3, NFS The Run.

| andrey663 a răspuns:

Mafia 1. L.A. Noire(contnoare mafia 2).GTA IV Episode from Liberty City.Assasins creed Revelation.

| ANDREIX53 a răspuns:

Nfs hot pursuit, fifa 12, pes 2012, dirt 1, alpha protocol, crysis 2, dead space 1+2, cod bo+mw2/3,poate gta4, blur, assassins creed 2, brotherhood, revelations, blacksite area 51