| George_Alex_1998 a întrebat:

Îmi puteţi recomanda nişte jocuri pentru un calculator mai slab?
Componente: Name: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3. 00GHz
Manufacturer: Intel
Speed: 3.0 GHz
Category: Performance
Generation: 4th
Brand: Pentium 4
Cores: 1
Name: NVIDIA GeForce 7900 GS
Chipset: GeForce 7900 GS
Manufacturer: NVIDIA
Memory: 256 MB
Category: High Performance
Generation: 9th
DirectX: 9.0c

Răspuns Câştigător
| WolffBoy a răspuns:

Poti incerca Call of Duty MW3 (eu l-am testat pe pc-ul meu vechi AMD Sempron 2GHz, 1 sau 2 GB RAM si placa video NVidia de 64 sau 128 de MB si jocul era dat la low sau very low), Quake 3 sau 4, Minecraft, League Of Legends (nu sunf foarte sigur, poti incerca)si cam cele pana in anul 2011-2012 maxim.

| George_Alex_1998 explică (pentru WolffBoy):

Deci pc-ul tau era mult mai slab si iti merge mw3? Mie s-ar putea sa nu-mi mearga din cauza procesorului. Dar multumesc am sa incerc!

1 răspuns: