| adrian12349 a întrebat:

Salut, imi puteti spune cum fac un server de metin2?

Răspuns Câştigător
| IfICanIhelpYou a răspuns:

Te,uiti aicea la toate 3 partii asa am reusit si eu sa fac : http://www.youtube.com/feed/UC1vy8JCk6Ge78sbKO_huEZA/u
FUNDA!

3 răspunsuri:
| killllls a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=kPNuTIZB1Gw baiu e ca trebuie hostat ceea ce trebuiesc bani intodeauna:)

| adrian12349 explică (pentru killllls):

Eu il vreau numa pentrut mine si cativa prietenihappy. Dupa daca vin playeri am sa vad daca il hostez sau nu.

| Rekaamei a răspuns:

Http://www.tutoit.com/ghid-metin2-cum-fac-un-server-privat-de-metin2/ uitate le downloadezi toate si apoi iti da acolo ce sa faci. Fundita?