| Ionjutz a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste jocuri faine gen Gta sau Nfs? Inafara de astea, cu care sa imi treaca timpul jucandu-ma.

Mersi anticipat
P. S: Sa nu depaseasca cerintele de 1 gb Ram, placa video 256, procesor intel celeron 2.53 Ghz

1 răspuns:
| aan a răspuns:

Asemanator cu GTA: Mafia, Max Payne, Postal 2, The Godfather.
Asemantor cu NFS: Test Drive Unlimited, DiRT, Gran Turismo, Driver: San Francisco.

Unele jocuri sunt mai noi, de exemplu Mafia 2, dar tu poti sa joci Mafia 1, spre exemplu, daca vrei sa-ti mearga decent.