| suntperfect a întrebat:

Cine imi spune daca placa asta de baza asrock g31m-s suporta procesoarele quand core?
Daca da, dati exemple de cateva procesoare quand core din care sa aleg unul dar pretul sa nu depaseasca 450 ron, deoarece as vrea sa imi inbunatatesc pc ca sa pot sa ma joc jocuricu grafica mare, deoarece acum am o placa video integrata foarte slaba si un procesor Intel celeron dualcore e1500 2.20ghz si de abia imi merge fifa 10 la minim, vreau sa joc fifa 13, gta 4, jocuri de astea mai faine!
Cine ma ajuta primeste

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ti-am raspuns la prima intrebare. De ce o pui de 2 ori?