| SpecterEV a întrebat:

Imi puteti spune si mie un foarte bun shooter online gratis pentru PC, care se descarca de pe pagina jocului? Vreau un shooter care este foarte popular, este bine intretinut, sa i se faca update-uri regulat, cu o grafica buna, etc. Dar nu vreau Planet side 2 sau counter! Sa poti castiga bani, sau exp, sa faci levele, sa faci update-uri la arme, armuri, etc... Sa cumperi alte arme din joc, si sa se memoreze tot ceea ce faci in joc! Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| Kasha a răspuns:

Incearca Microvolts.;) http://www.microvolts.com/

| AlejandroXD a răspuns:

Eu stiu unul asemanator care nu are toate specificatiile pe care le-ai cerut. Jocul se numeste SKILL Special Force 2 si se descarca de pe propriul lui site.
Scrie in google numele jocului.