| Chetrica a întrebat:

Imi puteti spune numele jocului gratis cu roboti(jocul este online si este gratis, poti sa iti construiesti robotul poti sa zbori dar nu foarte tare iti cumperi arme etc)Il vreau foarte mult pentru ca acum nu il mai gasesc pe ubisofr.com si sunt un mare fan al acestor jocuri.
Funda

2 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Nu ai specificat dacă este tip browser sau cu client downloadabil. Un joc care se potriveşte descrierii ar fi Zero online de la TQ. Altceva nu mai am idee thinking

| Chetrica explică:

client downloadabil
am gasit este exteel dar acum imi trebuie un site de download ca cel de la ubisoft nu mai este