| iliesbogdan a întrebat:

imi puteti spune un cont bun de earth metin2? Nu e neaparat sa aiba iteme si bani buni, dar as vrea sa aiba macar level 90 ca sa pot intra in catacombe.Va rog sa-mi spuneti si serverul pe care e contu.In caz in care nu mai jucati si sveti macar level 90 spuneti-mi mie.Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| casher a răspuns:

Rugga_zoe@yahoo.com
123zelozoromo21495828
[e scris pe o hartie parola si emailu]
Auzi, s-ar putea sa nu mearga, pentru ca merita sa fie bannat, din cauza ca omoara prieteni si injura pe server, serveru este Pegasus big grin