| LenaaRock97 a întrebat:

Imi puteti spune, va rog, cum pot face emoticoane pe instagram? Am prietene care fac pantofi, ursuleti... Multumesc mult si scuzati categoria. big grin

3 răspunsuri:
| Iasyxd a răspuns:

Intri de pe Pc pe statigram si te loghezi cu contul de Instagram si cand vrei sa comentezi o poza iti apar acolo emoticoane. big grin

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Toate cele bune.

| annaanne3 a răspuns:

Cei care pun emoticoane au cel mai probabil iphone sau un Samsung/HTC de noua generatie, la aceste telefoane exista wmoticoane de toate felurile, de la expresii faciale la animale si obiecte