| NyanCat a întrebat:

am multe prietene care joaca sims. Si as vrea sa incerc si eu xDD. Dupa voi care e mai bun si pe care poti face cele mai multe lucruri? Si daca puteti scrie ce poti xDD( de ex sa nasti ) Funda care spune cel mai bun xDD Scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| tudor2020 a răspuns:

Sims 3 clar. Poti sa faci de toate, sa nasti, sa inviiezi un copil, sa te casatoresti, sa faci ***, sa lucrezi, sa te duci la sala de sport, si multe alte. Funda?:X

1 răspuns:
| NyanCat explică:

Ti-as a funda dar nu pot straight face Raspunde la alta intrebare cu orice raspuns si iti dau acolo