| Kedoaka79 a întrebat:

Salut,imi puteti zice un calculator de gaming bun? Buget 1800 lei.

7 răspunsuri:
| Kedoaka79 explică (pentru Mihai1810):

Nu din piese ma refeream, sa il iau direct

| Mihai1810 a răspuns (pentru Kedoaka79):

Nu o sa gasesti ceva bun direct. De ce nu vrei pe piese?

| Kedoaka79 explică (pentru Mihai1810):

Pai nu stiu sa le montez...

| Mihai1810 a răspuns (pentru Kedoaka79):

Ai "n-spe mii" de tutoriale pe net, sau poti merge la un prieten care se pricepe sau la un service.

| Kedoaka79 explică (pentru Mihai1810):

Mai bine imi iau laptopul acesta:Laptop Lenovo IdeaPad 100-15IBD cu procesor Intel® Core™ i5-5200U 2.20 GHz, Broadwell™, 15.6", 4GB, 500GB, DVD-RW, nVidia GeForce 920MX 2GB, Free DOS, Black
App, merge pe el gta 5? In cate fps-uri?

| Mihai1810 a răspuns (pentru Kedoaka79):

O sa mearga pe low in maxim 40 fps. La 1800 lei iti poti face un pc pe piese care sa duca gta 5 pe medium-high alegerea e a ta.