| xxrobin a întrebat:

Salut happy.Imi spuneti va rog care e "cea mai buna echipa" din fifa 2013? Daca nu spuneti-mi voi cu ce echipa jucati si ce formatie si asezari va faceti inainte de meci >:.Dau fundita happy

3 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

Dupa mine Manchester City e cea mai buna sau Borusia Dortmund sau ultima mea din cele mai bune Tottenham Hot Spurs allege care e.

| WeeK3nD a răspuns:

Barselona

| anonimguy3 a răspuns (pentru WeeK3nD):

Nu-I adevarat nu mai zice nu mai de Barca ca daca te intreb nu stii alta si se scrie "Barcelona" nu cum ai scris tu ca *******.