| iustin987 a întrebat:

Salut imi zice-ti si mie niste jocuri online faine dau funda
cum ar fi metine faine
site-uri

4 răspunsuri:
| catalin231 a răspuns:

Joaca epicduel, sau 4story ro sau 4story eg ori Play4Story, Metin2 Mangano, Metin2ro, Metin2Epical, Metin2Ezy, Metin2 steel, Metin2Crystal, Metin2 Mage, Metin2Ease... etc happy Funda?(Le poti scrie pe google ca iti apar site-urile ) happy

| sTyLe9orD a răspuns:

Uite aici cateva Metin2 Merkury Metin2 ValMondial Metin2 VZG(NGE) daca vrei site-uri iti dau prin pm... dar da-mi fundita pLz

| iustin987 explică (pentru sTyLe9orD):

Mai multe
si cateve online pe net sau cum ar fi?

| sTyLe9orD a răspuns (pentru iustin987):

Pai metinurile astea is online...Joaca Emerald Mu