| paul98112 a întrebat:

Salut, imi ziceti niste siteuri cu jocuri mod ferma (farmerama, molehilempire, zoomumba)

Răspuns Câştigător
| Andreiusss a răspuns:

Uite stiu un joc mai tare de cat astea ai unu ourworld iti faci prietene si prieteni, faci lv, iti schimbi aspectu, hainele. ai foarte tare jocu da vrei sa fim prieteni numele meu in joc sebi2 am lv 20 sa folosesti fluxurile pentru a face level daca te joci bafta funda?

2 răspunsuri:
| darius27015 a răspuns:

Este un joc Skyrama dar este cu avioane... dar este casi farmerama e super... plz FUNDA happy