| RaYzen7 a întrebat:

Salut, în legătură cu jocul league of legends am o problema bizara cu pingul. Cand sunt în meci am un ping foarte bun de 40-50 ping dar cand intru într-o lupta cu un adversar sau lupta de echipă îmi crește pingul foarte tare nu stiu de ce... menționez ca netul îmi duce videoclipurile pe Youtube și 4k uneori deci nu stiu de la ce face așa în luptele de pe joc, dau funda doar sa nu mai crească pingul!

1 răspuns:
| AdrianALT a răspuns:

De obicei problema este de la serverele lor, nu de la tine, deci cel mai probabil problema este intampinata de serverele lor, din moment ce sunt multi utilizatori care joaca acel joc.