| Alexzuuuuuu a întrebat:

Salut in legatura cu The Elder Scrolls Online PC este nevoie doar de o copie cumparata a jocului sau trebuie pe luna sa platin ca si la WOW? sunt foarte curios deoarece vreau sa mi-l cumpar si eu. Nu vreau jocul The Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited vreau doar pentru PC daca stie cineva multumesc

1 răspuns:
| MaxINFINlTE a răspuns:

Nu trebuie sa platesti in fiecare luna ca sa il joci. Doar o data, il poti cumpara de pe site-ul asta ca`i si mai ieftin
https://www.g2a.com/r/the-elder-scrolls-online-tamriel-unlimited-cd-key