| TomyBrave2019 a întrebat:

Intrebarea mea e adresata jucatorilor/fostilor jucatori de Far Cry Primal. L-am instalat acum ceva timp. Dupa prima zi l-am salvat si cand am reintrat era ok. Dupa, a doua zi am incercat sa salvez si optiunea: "Save" nu aparea, doar "Save and Quit", care, din nefericire, nu a salvat nimic.
Am reintrat pe un Autosave facut de joc si am pierdut niste progres, dupa mi-am dat seama ca butonul "Save" aparea din nou. Dar, dupa ceva vreme nu mai aparea. E ciudat de explicat. Dupa ce dadeam Load aparea si apoi dupa cateva minute nu mai era acolo.
Am vazut pe net ca jocurile Far Cry nu pot fi salvate in timpul misiunilor. Dar totusi, nu eram in nicio misiune. (am incercat sa il duc la satul lui si de acolo sa salvez, fara inamici sau misiuni, dar tot degeaba).
Ce pot face?

2 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

Eu am avut pe Ps4 FAR CRY 5, eu nu am dat save la nicio mișune și se salva de la sine, ar putea fi vorba despre un defect