| AlexCOOL60 a întrebat:

Salut.Iti trebuie televizor cu plasma ca sa te poti juca FIFA 2012 pe PlayStation 3?

5 răspunsuri:
| Bughyest a răspuns:

Dap

| AlexCOOL60 explică (pentru Bughyest):

Nu stii cam cat costa un televizor cu plasma?

| Bughyest a răspuns (pentru AlexCOOL60):

Pai nu este scump depinde ce pret esti dispus sa oferi dar pentru unul bun si pentru a nu avea probleme cu plasma nu te duce la cele ieftine eu mi-am luat-o la 14 mileoane(1400 lei noi) si nu am avut probleme dar un prieten s-a dus la ce e ieftin si dupa 2 saptamani s-a dus plasma.

| AlexCOOL60 explică (pentru Bughyest):

Dar cu vreo 9 milioane imi pot lu-a o plasma buna?

| Bughyest a răspuns (pentru AlexCOOL60):

Da dar nu te lua dupa recomandarile de la magazine deoarece de obicei iti recomanda cea ce nu se vinde