| Daniel_Avadanei_1996 a întrebat:

Salut,joaca cineva NFS World pe Chicane-EU as vrea sa va lasati numele daca vreti sa va adaug la prieteni si cum sunt nou in acest joc as vrea sa va intreb cum faci cel mai rapid bani in joc si daca imi puteti da niste sfaturi big grin.

3 răspunsuri:
| XperimentX a răspuns:

Pai...Eu am avut un hack de masini big grin si ieseam numai pe primul loc. Daca vrei ti-l dauwinking.

| doarintrebatima a răspuns:

Daca erai pe ApexEU te ajutam eu cu niste hack-uri si sunt de LVL 57!

| Melintealin08 a răspuns:

Add 1ALIN10