| pres56q a întrebat:

Salut, joc assassin's creed origins pe ps4 și am o problemă, nu îmi mai creste viața arata tăiată cu roșu, din ce cauză?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Verifica inventarul, sunt arme sau armuri blestemate care taie din viata.

| ihavenonameonmyname a răspuns:

Eu nu joc pe ps, dar joc pe pc assassin's creed black flag.S-ar putea sa nu se mai regenereze din cauza ca ai dat pe o dificultate mai mare.Nu mai știu sigur, ca nu am mai jucat de cateva luni. Poți sa cauti si pe google. Sper ca te-am ajutat. laughing