| LolyFecu a întrebat:

Joc Clash Royale de vreo 3 saptamani si sunt arena 4. Am o problema cu conectarea la Google. La Facebook n-am nicio problema, doar la Google... cel mai important. Cand dau sa ma conectez imi merge bine, imi cere sa aleg un cont, apoi dupa ce il aleg imi zice "Bun Venit LolyFecu" (nick-ul meu), dar la setari tot imi zice ca sunt deconectat. Asa imi arata si la contul de Google. Nu am niciun achievement pe cont, chiar daca pe joc am multe. Asta confirma faptul ca (,) conectarea la Google esueaza. Ce sa fac? Mi-am comandat de pe internet in nou smartphone si vreau sa ma conectez cu control meu de pe smartphone-ul vechi, pe el. Fundita! Astept cat mai multe raspunsuri eficientewinking.

2 răspunsuri:
| Hellofromtheotherside a răspuns:

Pei descărcați jocuri google play. Sper sa ți fie de folos

| LolyFecu explică (pentru Hellofromtheotherside):

Ce vrei sa spui prin "descarca-ti jocurii Google Play"? Ce legatura are cu intrebarea mea?