| 1stDolce a întrebat:

Salut, joc cs 1.6 si acum 2 saptamani un jucator a luat ban permanent pentru wall si as vrea sa-i stiu IP-ul, doar ca nu sunt admin pe acel server... exista vreo posibilitate sa aflu ip-ul unui jucator care nu o mai intrat pe server fiind jucator normal?

1 răspuns:
| siriusblack98 a răspuns:

Acum este deja prea tarziu pentru asta ca sa mai verifici consola.Singura ta sansa ar fi doar daca respectivul server are un forum tip comunitate.De obicei pe forum adminii au un ban list in care adauga numele, ip-ul, motivul, dovada pentru jucatorul banat si acel post este public.